| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80% |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 30000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 10,4 s |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Didžiausias kopijų skaičius | 999 kopijos |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 DPI |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Palaikomi vaizdo formatai | JPEG, PNG, TIFF |
| Palaikomi dokumentų formatai | |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Siuntimas faksu | Ne |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 250 - 2500 lapai per mėnesį |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | Executive, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| Vokų dydžiai | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Tiesioginis spausdinimas | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vidinė atmintis | 1024 MB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Ekranas | LCD |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 0,8 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,19 kWh/savaitė |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 5c, PCL 6, UFRII |
| Abipusis spauzdinimas | Taip |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 10,5 s |
| Dvipusis kopijavimas | Taip |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 100 lapai |
| Popieriaus dėklo tipai | Padengtas popierius, Vokai, Kietas popierius, Etiketės, Paprastas popierius, Atvirukas, Perdirbtas popierius, Plonas popierius |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Kopija, Spausdinti |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Plotis | 451 mm |
| Ilgis | 460 mm |
| Aukštis | 360 mm |
| Svoris | 22,6 kg |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400% |
| Nuskaityti į | Cloud, Elektroninį paštą, FTP, PC, USB |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 163 g/m² |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 11 W |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2022 |
| Maksimali įėjimo talpa | 251 lapai |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | Taip |
| Daugiafunkcis dėklas | Taip |
| Dvipusio kopijavimo režimas | Automatinis |
| Valdymo protokolai | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 370 W |
| Saugus spausdinimas | Taip |
| Skanavimo tvarkyklės | ICA, TWAIN, WIA |
| Galios suvartojimas (maks.) | 850 W |
Plotis: 451 mm
Ilgis: 460 mm
Aukštis: 360 mm
Svoris: 22,6 kg
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









