| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1,3 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 45 dB |
| Puslapio aprašymo kalbos | ESC/P-R |
| Instrukcija | Taip |
| Energijos suvartojimas (off) | 0.3 W |
| Abipusis spauzdinimas | Ne |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 11 ppm |
| Maksimali įėjimo talpa | 20 lapai |
| Wi-Fi Direct | Taip |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 4 W |
| Bendra įvesties talpa | 20 lapai |
| Popieriaus dėklo tipai | Vokai, Nuotraukų popierius, Paprastas popierius |
| Popieriaus dėklo svoris | 0 - 300 g/m² |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 1 |
| Fotopopieriaus dydžiai | 10x15,13x18 cm |
| Palaikomi tinklo protokolai | TCP/IPv4, TCP/IPv6, SNMP, HTTP, DHCP, APIPA, DDNS, mDNS, Ping, SLP, WSD, LLTD, IPP, LDP, Port 9100, WSD |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 11 W |
| Svoris | 1,6 kg |
| Spalva | Taip |
| Plotis | 309 mm |
| Ilgis | 154 mm |
| Prekės ženklas | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Aukštis | 61 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimali rezoliucija | 5760 x 1440 DPI |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Wi-Fi | Taip |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Pridėti kabeliai | UDB |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 14 ppm |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Popieriaus įvesties tipas | Kasetė Popieriaus tiekimas |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Vokų dydžiai | 10,C6,DL |
| USB prievadas | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekranas | LCD |
| Ekrano įstrižainė | 3,68 cm (1.45") |
| Spalvotas ekranas | Taip |
Epson WorkForce WF-100W. Spalva, Spausdinimo kasečių skaičius: 1. Maksimali rezoliucija: 5760 x 1440 DPI. Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis: A4. Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter): 14 ppm. Ekranas: LCD. „Wi-Fi“. Produkto spalva: Juoda
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









