| Varža | 36 Ω |
| Kabelio ilgis | 1.2 m |
| Dėvėjimo būdas | Over-Ear |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Spalva | Black |
| Tare weight master carton | 0.643 kg |
| Palette Qty | 482 dalių |
| Pakuotės gylis (mm) | 92.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 205.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 190.00 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 100.00 g |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.11 kg |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| TI svoris (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.74 kg |
| Mikrofono dažnis | 100 - 10000 Hz |
| Tipas | Gaming |
| USB krovimo prievadas | No |
| Bruto svoris | 0.54 kg |
| Neto svoris | 0.43 kg |
| Belaidės | No |
| Dėvėjimo būdas | Over-Ear |
| Jungties tipas | 3.5mm |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | Wired |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Garantija | 24 mėn. |
SteelSeries Gaming Headset Arctis Nova 1X Over-Ear yra patvarios ir kokybiškos dizaino žaidimų ausinės, kurios suteiks jums akustiškai galingą garso patirtį. Šios ausinės turi triukšmo slopinimo funkciją, jiems yra įmontuotas mikrofonas, kuris yra itin naudingas žaidžiant internete ar komunikacijai per Skype. Ausinės yra labai komfortabilios ir patogios dėvėti, taigi ilgai naudojant jos nešaus jūsų ausų. Šias ausines galite naudoti ne tik žaisdami žaidimus, bet ir klausantis muzikos ar žiūrint filmus. Tai žiniasklaidos grotuvas, kuris patenkins bet kokių poreikių patyrusio vartotojo reikalavimus. Šių ausinių gamintojas yra SteelSeries, žinomas kokybiškų ir ilgaamžių žaidimų aksesuarų kūrėjas. Taigi, jei reikia kokybiškų ir patvarios konstrukcijos ausinių, tai idealus pasirinkimas būtų SteelSeries Arctis Nova 1X Over-Ear Gaming Headset su triukšmo slopinimu ir įmontuotu mikrofonu.
Pagrindiniai privalumai
1. Patvarus ir kokybiškas dizainas - "Patvarus ir kokybiškas dizainas"
2. Triukšmo slopinimas - "Triukšmo slopinimas"
3. Komfortabilios ausinės - "Komfortabilios ausinės"
4. Įmontuotas mikrofonas - "Įmontuotas mikrofonas"
5. Akustiškai galingos - "Akustiškai galingos
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








