| Headphones jack | 1 |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Nano-SIM card tray | 1 |
| USB-C | 1 |
| Shipping Box Depth | 26 cm |
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.8 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Bluetooth version | Bluetooth 5 |
| Built-in Memory | 32 GB |
| Camera | 8MP |
| Colour | Grey |
| CPU/Platform/SoC | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Data standards | 2G, 3G, 4G |
| Display technology | TFT-LCD |
| Front-facing Camera | 5MP |
| GPS / geotagging | Yes |
| Memory (RAM) | 3GB |
| Mobile OS | Android 12.0 |
| Native resolution | 2000x1200 |
| Operating System | Android |
| Product model code | Tab A7 (2022) |
| Screen size | 10.4" |
| Shipping box quantity | 1 |
| Speakers | Yes |
| Tablet family name | Galaxy |
| Unit Brutto Volume | 0.001989 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.8 kg |
| Unit Net Weight | 0.477 kg |
| Video recording resolution | 1920 x 1080 |
| Depth | 7 mm |
| Height | 157.4 mm |
| Width | 247.6 mm |
Samsung "TABLET GALAXY TAB A7 10.4"/32GB LTE GRAY SM-T509" yra puikus pasirinkimas, jei ieškote naujos ir kokybiškos planšetės. Veiks greitai ir sukomplektuota Android operacine sistema, kuri suteiks patogumą ir efektyvumą, o 3 GB vidinė atmintis leis laikyti daugybę failų. Planšetė yra pilna daugybės funkcijų, tokių kaip interneto naršymas, muzikos grojimas, filmų žiūrėjimas ir kitos- dovanojant jos naudotojams neįtikėtiną patogumą. Produktas yra sandėlyje LV, su 24 mėnesių garantija. Jei susidomėjote, prašome susisiekti su mūsų parduotuve.
Pagrindiniai privalumai
1. Prekės pavadinimas: "Tablet Galaxy Tab A7 10.4" 32GB LTE Gray SM-T509 Samsung"
2. Gamintojo kodas: "SA"
3. Latga vertė: "4.34"
4. Gamintojas: "Samsung"
5. Ekranas: "2000 x 1200"; diagonalė: "10.+"; vidinė atmintis: "3 GB"; operacinė sistema: "Android"; integruoti garsiakalbiai: "Taip
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








