| Headphones jack | 1 |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Nano-SIM card tray | 1 |
| USB type C | 1 |
| Shipping Box Depth | 55 cm |
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping Box Weight | 6 kg |
| Shipping Box Width | 23 cm |
| Bluetooth version | Bluetooth 5 |
| Camera | 8MP |
| Colour | Silver |
| CPU/Platform/SoC | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Data standards | 2G, 3G, 4G |
| Display technology | TFT-LCD |
| Front-facing Camera | 5MP |
| GPS / geotagging | Yes |
| Memory (RAM) | 4GB |
| Mobile OS | Android 11.0 |
| Model number | Galaxy Tab A8 10.5 (2021) LTE |
| Native resolution | 1920x1200 |
| Product model code | SM-X205 |
| Screen size | 10.5" |
| Shipping box quantity | 10 |
| Speakers | Yes |
| Storage capacity | 64GB |
| Tablet family name | Galaxy |
| Unit Brutto Volume | 0.00253 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.6 kg |
| Unit Net Weight | 0.508 kg |
| Video recording resolution | 1920 x 1080 |
| Depth | 6.9 mm |
| Height | 161.9 mm |
| Width | 246.8 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
Samsung TABLET GALAXY TAB A8 10.5" yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogaus ir patikimo tabletės sprendimo. Šis produktas yra įspūdingai galingas ir patrauklaus dizaino, tas yra svarbu tiek kalbant apie veikimo greitį, tiek apie išvaizdą. Ši tabletė turi 10.5" ekraną, kuris užtikrins patogų savo turinio peržiūrą. Be to, vidinė atmintis yra įspūdingai didelė, tai taip pat daro šią tabletę labai patrauklia. Bevielis sujungimas, taip pat Bluetooth užtikrina, kad su šia tablete būtų lengva ir patogu susieti savo įrenginius. Šis produktas yra gaminamas kompanijos Samsung, dėl ko galite būti tikri, kad jis yra patikimas ir ilgaamžis. Taip pat yra 24 mėnesių gamintojo garantija, dėl ko galite jaustis dar ramiau apie savo naująjį produktą. Jei ieškote patogios ir ilgaamžės tabletės sprendimo, Samsung TABLET GALAXY TAB A8 10.5" yra kaip tik tai, ko reikia.
Pagrindiniai privalumai
1. Patogus ir didelio dydžio ekranas: 10.5", 1920 x 1200.
2. Galinga vidinė atmintis: 64GB, 4GB RAM.
3. Bevielis sujungimas: WiFi ir LTE (4G), taip pat Bluetooth.
4. Skaidrus ir kokybiškas garso atkūrimas su vidiniais garsiakalbiais.
5. Metalinis dizainas ir patikimas gamintojas Samsung su 24 mėnesių garantija.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









