| MicroSD Card Slot | 1 |
| Nano-SIM card tray | 2 |
| USB-C | 1 |
| Built-in Memory | 128 GB |
| Camera | 13MP |
| Colour | Grey |
| CPU/Platform/SoC | 2xA75@1.6GHz + 6xA55@1.6GHz |
| Data standards | 2G, 3G, 4G |
| Display technology | IPS-LCD |
| Front-facing Camera | 8MP |
| GPS / geotagging | Yes |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Mobile OS | Android |
| Model | Tab 11 SE |
| Native resolution | 2000x1200 |
| Screen size | 10.36" |
| Shipping box quantity | 1 |
| Speakers | Yes |
| Unit Brutto Volume | 0.002565 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.33 kg |
| Unit Net Weight | 0.512 kg |
| Video recording resolution | 1920 x 1080 |
| Depth | 8.1 mm |
| Height | 156.7 mm |
| Width | 249 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
TABLET TAB11 SE 11" 128GB LTE/TAB 11 SE GRAY BLACKVIEW" yra modernus ir galingas planšetinis kompiuteris, pritaikytas įvairioms užduotims atlikti. Šis produktas turi galingą 128GB LTE ryšį, kuris užtikrina greitą duomenų perdavimą. Didelis ir kokybiškas 2000 x 1200 pikselių ekranas leidžia mėgautis vaizdu be jokių iškraipymų. Planšetinis kompiuteris taip pat turi 8 GB vidinę atmintį. Naudojant Bluetooth technologiją galima pasiekti bepraktį ryšį. Patikima ir tvirta konstrukcija, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, spalva - pilka. Produktas turi 24 mėnesių garantiją. Šis planšetinis kompiuteris yra itin galingas ir sugebantis patenkinti net išankstinius reikalavimus, kai reikia efektyviai atlikti sudėtingesnes užduotis.
Pagrindiniai privalumai
1. Greitas duomenu perdavimas su 128GB LTE ryšiu.
2. Didelis ir kokybiškas 2000 x 1200 pikselių ekranas.
3. Galingas procesorius su 8GB vidine atmintimi.
4. Bepraktis ryšys naudojant Bluetooth technologiją.
5. Tvirta ir patikima konstrukcija, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, spalva - pilka.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







