| Headphones jack | 1 |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Nano-SIM card tray | 1 |
| USB-C | 1 |
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.89 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Bluetooth version | Bluetooth 5 |
| Built-in Memory | 64 GB |
| Camera | 5MP |
| Colour | Blue |
| CPU/Platform/SoC | Quad-core (1x2.0 GHz Cortex-A75 & 3x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Data standards | 2G, 3G, 4G |
| Display technology | IPS-LCD |
| Front-facing Camera | 2MP |
| GPS / geotagging | Yes |
| Memory (RAM) | 3GB |
| Mobile OS | Android 11.0 |
| Model | Tab 7 |
| Native resolution | 1280x800 |
| Operating System | Android |
| Screen size | 10.1" |
| Shipping box quantity | 1 |
| Speakers | Yes |
| Unit Brutto Volume | 0.0025175 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.89 kg |
| Unit Net Weight | 0.536 kg |
| Video recording resolution | 1920 x 1080 |
| Depth | 8.9 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 241.3 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
Blackview TABLET TAB7 10 yra patvarus ir kokybiškas planšetinis kompiuteris, kuris turi vidutinę Latga reikšmę 4.34. Jis puikiai tinka darbui, mokymuisi ar pramogoms ir turi 64 GB vidinę atmintį bei 3 GB RAM, kurie užtikrina greitą veikimą ir daugybę saugomų duomenų. Šis 10.1 colių dydžio mėlynos spalvos planšetė pasižymi vaizdo ekrano skiriamumu 1280 x 800 ir įvairiomis ryšio galimybėmis su WiFi ir Bluetooth technologijomis bei įmontuotais garsiakalbiais. Blackview TAB7 10 veikia su Android operacine sistema ir yra optimizuotas tam, kad galėtumėte naudoti jį lengvai ir intuityviai. Šis produktas yra prekiaujamas Elko parduotuvėse Lietuvoje, turi 24 mėnesių garantiją ir yra optimalios kainos. Naujas gaminys nuo 2023-01-05 iki 2023-01-19.
Pagrindiniai privalumai
1. Patvarus ir kokybiškas Blackview gamintojo tabletas su vidutine Latga reikšme 4.34;
2. 64 GB vidinė atmintis ir 3 GB RAM užtikrina greitą veikimą ir daugybę saugomų duomenų;
3. Mėlynos spalvos planšetė su vaizdo ekrano skiriamumu 1280 x 800 ir 10.1 colių diagonale;
4. Operacinė sistema - Android, o taip pat gausu ryšio galimybių su WiFi ir Bluetooth technologijomis ir įmontuotais garsiakalbiais;
5. Šis produktas yra prekiaujamas Elko parduotuvėse Lietuvoje, turi 24 mėnesių garantiją ir yra optimalios kainos.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








