| Bumper guard | Yes |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Product colour | White |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Base station | Yes |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| User guide | Yes |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.5 L |
| Easy to clean | Yes |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Number of brushes | 2 |
| Obstacle detection | Yes |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Stairs detection | Yes |
| Threshold climbing (max) | 20 mm |
| Water tank capacity | 3.5 L |
| Wet mopping | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station functions | Charging,Purification |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Dirt separating method | Filtering |
| Dust capacity (base) | 5 L |
| Dust capacity (total) | 3.595 L |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery life | 214 m² |
| Rechargeable | Yes |
| Runtime | 230 min |
| Model name | Dreame D20 Plus |
| Model | RLD35GD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.080106 cubm |
| Unit Calculated Weight | 11 kg |
| Summary | Dreame D20 Plus. Dust container type: Dust bag, Product colour: White, Shape: Round. Dust capacity (total): 3.595 L, Base station functions: Charging, Purification, Dust capacity (vacuum cleaner): 0.5 L. Battery capacity: 5200 mAh, Runtime: 230 min, Battery life: 214 m². Height: 96.9 mm, Width: 350 mm, Depth: 350 mm |
| Category Code | VCR |
| Unit Box Height | 0.395 |
| Unit Box Length | 0.52 |
| Unit Box Width | 0.39 |
| Cleaning brush | Yes |
| Mop included | Yes |
| Suction power | 13000 Pa |
| Base station dimensions (W x D x H) | 440 x 298 x 452 mm |
| Base station weight | 3910 g |
| Depth | 350 mm |
| Height | 96.9 mm |
| Weight | 3510 g |
| Width | 350 mm |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








