| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Proporcija | 16:9 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| HD tipas | FHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75 x 75 mm |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Net weight | 3.30 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Monitor A24i 202 |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, DC in |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Xiaomi Monitor A24i 202 24" IPS yra puikus pasirinkimas tiek darbui, tiek pramogoms. Su 24 colių įstrižainės IPS ekranu, suteikiančiu aukštos raiškos vaizdą, galėsite mėgautis ryškiomis spalvomis ir plačiais žiūrėjimo kampais. Šis monitorius optimaliai tinka tiek nuotraukų redagavimui, tiek filmų ir žaidimų peržiūrai, leidžiant Jums patirti nepriekaištingą vaizdo kokybę. Dėl savo subtilaus dizaino ir nedidelių rėmelio pločių, Xiaomi Monitor A24i 202 puikiai priderinama prie bet kokio interjero, suteikdamas elegancijos ir modernumo. Praplėskite savo darbo ar žaidimo galimybes su šiuo inovatyviu monitoriumi, kuris garantuoja sklandžią ir aukščiausios kokybės vaizdo patirtį kasdien.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekrano dydis - 24 coliai
2. Raiška - 1920 x 1080
3. Ekrano tipas - IPS
4. Atsako laikas - 6 ms
5. Atgaivinimo dažnis - 144 Hz
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







