| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| Popierius/Kartonas | 13 g |
| Plastikas (be PET) | 3.00 g |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Tūris (m3) | 0.000156 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.016 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 65 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 30 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 80 mm |
| Integruota baterija | No |
| Gaminio spalva | White |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| 2 jungtis | USB-C |
| 1 jungtis | USB-C |
| Neto svoris | 0.066 kg |
| Tipas | USB-C to USB-C |
Apple Charge Cable USB-C" yra patvarus, funkcinis ir kompatibilus kabelis, skirtas greitam ir patogiam Apple prietaisų įkrovimui. Šis 2 metrų ilgio balto kabelio dizainas puikiai derinasi su Apple produktų aksesuarais. Kabelis yra suderinamas su visais Apple produktai turinčiais USB-C prievadą, taip pat jis tinka su IP-kameromis. "Apple Charge Cable USB-C" yra rekomenduojamas gamintojo Apple produktas su garantija 24 mėnesiams. Tai patvarus, universalus ir kompatibilus laidelis, kuris užtikrina, kad jūsų Apple prietaisai bus įkraunami greitai ir patogiai. Įsigykite "Apple Charge Cable USB-C", jei norite kokybiško ir patikimo kabelio savo Apple prietaisams įkrauti.
Pagrindiniai privalumai
1. Patvarus - Apple Charge Cable USB-C yra gaminamas iš patvaraus plastiko
2. Funkcinis - Apple Charge Cable USB-C yra suderinamas su visais Apple produktai turinčiais USB-C prievadą
3. Kompatibilus - Apple Charge Cable USB-C tinka su IP-kameromis
4. Gerai apmokytas - Apple Charge Cable USB-C yra rekomenduojamas gamintojo Apple ir turi garantiją 24 mėnesiams
5. Universalus - Apple Charge Cable USB-C yra universalus ir tinka visiems Apple produktams, turintiems USB-C prievadą.
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









