| Audio-Out | 1 |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| Screen type | IPS |
| Shipping Box Depth | 37.5 cm |
| Shipping Box Height | 29 cm |
| Shipping Box Weight | 2.55 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Battery run time up to | 18 hours |
| Built-in WebCam | Yes |
| Colour | Starlight |
| CPU Family name | Apple M2 |
| Graphics controller | Integrated |
| KB language | ENG/RUS |
| Keyboard backlight | Yes |
| Memory (RAM) | 8GB |
| Microphone | Built-in |
| Native resolution | 2560x1664 |
| NB Family name | MacBook Air |
| NB features | Lightweight |
| ODD type | none |
| Operating System | macOS Monterey |
| Product line | Consumer |
| Screen LED backlight | Yes |
| Screen size | 13.6" |
| Shipping box quantity | 1 |
| Speakers | Yes |
| SSD Capacity | 512GB |
| Unit Brutto Volume | 0.0092438/0.0092438 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.55 kg |
| Unit Net Weight | 1.24 kg |
| VGA card | 8-core GPU |
| Depth | 215 mm |
| Height | 11.3 mm |
| Width | 304.1 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | 802.11ax |
Notebook APPLE MacBook Air 13.6 yra aukštos kokybės nešiojamas kompiuteris su spalvingu ir aukštos skiriamosios gebos ekranu. Šis lengvas produktas yra aprūpintas bevieliu ryšiu ir Bluetooth, todėl galite lengvai susijungti su kitais įrenginiais, o vidinė kamera ir mikrofonas leidžia komunikuoti internetu. Šis produktas turi didelę 8GB vidinę atmintį ir galingą Apple M2 procesorių, o macOS Monterey operacinė sistema leidžia naudoti visus reikalingus programų ir aplikacijų. Notebook APPLE MacBook Air 13.6 yra patikimas ir kokybiškas produktas, kurio garantija yra 24 mėnesiai, ir puikiai tinka tiek darbo, tiek laisvalaikio veiklai. Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą technologijų kokybę ir patogumą.
Pagrindiniai privalumai
1. Patikimas gamintojas - Apple
2. Naujausia operacinė sistema - macOS Monterey
3. Greitas procesorius - Apple M2
4. Elegantiška spalva - Starlight
5. Didelis ekranas - 2560 x 1664
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









