| Audio-Out | 1 |
| MagSafe 3 | 1 |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| Unit Brutto Volume | 0.0092055/0.0092055 cubm |
| Shipping Box Depth | 38 cm |
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping Box Weight | 2.43 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| NB features | Lightweight |
| Product line | Consumer |
| NB Family name | MacBook Air |
| CPU Family name | Apple M3 |
| CPU/Platform/SoC | 8-core |
| Screen size | 13.6" |
| Screen LED backlight | Yes |
| Native resolution | 2560x1664 |
| Screen type | IPS |
| Memory (RAM) | 8GB |
| SSD Capacity | 512GB |
| ODD type | none |
| Graphics controller | Integrated |
| VGA card | 10-core GPU |
| Graphics memory | Integrated |
| KB language | ENG |
| Keyboard backlight | Yes |
| Battery run time up to | 18 hours |
| Microphone | Built-in |
| Speakers | Yes |
| Built-in WebCam | Yes |
| Operating System | macOS Sonoma |
| Colour | Midnight |
| Shipping box quantity | 1 |
| Unit Net Weight | 1.24 kg |
| Unit Gross Weight | 2.43 kg |
| Depth | 215 mm |
| Height | 11.3 mm |
| Width | 304.1 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | 802.11ax |
Produkto pavadinimas: "APPLE MacBook Air CPU Apple M3 13.6"".
Gamintojo kodas: "MC".
Latga reikšmė: "5.79".
Gamintojas: "Apple".
Ar importuotos papildomos nuotraukos: "Taip".
Reikalingos parinktys: "0".
Ar yra pasirinkimų: "0".
Sukurta: "2024-03-14 23:05:49".
Naujienos nuo: "2024-03-14".
Atnaujinta: "2024-03-15 04:29:54".
Naujienos iki: "2024-03-28".
Išplėstinė informacija: "Apple M38GB512GB macOS Sonoma".
Mpn: "MRXW3ZE/A".
Ean: "195949127663".
Sena kaina: "1337.81".
Garantija: "12 mėnesių".
Produkto pavadinimas: "Nešiojamas kompiuteris | APPLE | MacBook Air | CPU Apple M3 | 13.6" | 2560x1664 | RAM 8GB | SSD 512GB | 10-core GPU | Integrated | ENG | macOS Sonoma | Midnight | 1.24 kg | MRXW3ZE/A".
Produkto spalva: "Midnight".
Ekranas: "2560 x 1664".
Ekrano diagonalė: "13.+".
Belaidis ryšys: "802.11ax".
Bluetooth: "Taip".
Įmontuota kamera: "Taip".
Mikrofonas: "Įmontuotas".
Vidinė atmintis: "8 GB".
Procesoriaus šeima: "Apple M3".
Įdiegtas operacinė sistema: "macOS Sonoma".
Klaviatūros kalba: "Anglų".
Įmontuoti garsiakalbiai: "Taip".
Atsiliepimų skaičius: "0".
Geriausias pardavėjas: "0".
Benchmark: "4389".
Gerai įvertintas: "0".
Dažniausiai peržiūrėtas: "0".
Elko Produktas: "Taip".
Nuolaidos procentas: "0".
Prekių sandėlys: "LV".
Meta raktažodis: "Nešiojamas kompiuteris | APPLE | MacBook Air | CPU Apple M3 | 13.6" | 2560x1664 | RAM 8GB | SSD 512GB | 10-core GPU | Integrated | ENG | macOS Sonoma | Midnight | 1.24 kg | MRXW3ZE/A".
Kaina paslėpta: "Naudojama pasaulinė kainos paslėpimo konfigūracija".
Paslėptos kainos pranešimas: "Susisiekite su mumis dėl kainos".
Paslėpti kainą klientų grupėms: "-- Prašome pasirinkti --".
Pagrindiniai privalumai
1. "APPLE MacBook Air 13.6"
2. Gamintojas "Apple"
3. "8 GB" vidinė atmintis
4. "macOS Sonoma" oper. sistema
5. "2560 x 1664" ekranas
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









