| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 70 Wh |
| Gaminio spalva | Matte Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S 16 M3607HA-SH080W |
| Gamintojo prekės serija | Vivobook |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekrano paviršius | Glossy |
| HD tipas | FHD |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Skydelio tipas | OLED |
| Proporcija | 16:10 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Klaviatūros kalba | US international |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus modelis | 260 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3.8 GHz |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Producer | Asus |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Warranty | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
Asus Vivobook S 16 M3607HA-SH080W Matte Gray 16" – tai patikimas ir stilingas nešiojamasis kompiuteris, kuris puoselėja jūsų produktyvumą bei kūrybiškumą. Dydis ir elegantiškai matinė pilka spalva suteikia šiam modeliui išskirtinį išvaizdos privalumą, užtikrinantį, kad jis lengvai pritaps tiek biure, tiek namuose.
Šis nešiojamasis kompiuteris yra aprūpintas pažangiomis funkcijomis, užtikrinančiomis spartų ir sklandų veikimą. Jo 16 colių ekranas suteikia plataus formato žiūrėjimo patirtį, kuri puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms. Ekranas leidžia aiškiai ir detaliai matyti viską nuo darbinių dokumentų iki mėgstamų filmų ar žaidimų.
Asus Vivobook S 16 pagamintas, atsižvelgiant į šiuolaikinio naudotojo poreikius – lengvai perkeliamas, tačiau galingas viduje. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori patikimo ir elegantiško įrenginio, atitinkančio jų kasdienius reikalavimus bei siekius.
Pagrindiniai privalumai
1. Procesorius: AMD Ryzen 7
2. Ekranas: 16" OLED FHD
3. Atmintis: 16GB DDR5
4. Saugykla: 1000GB SSD
5. Spalva: Matte Gray
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









