| Detachable stand | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Viewable size, vertical | 333.72 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Anti-glare screen | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Digital horizontal frequency | 267 - 267 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 180 Hz |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Display diagonal | 34 " |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Display technology | LCD |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Panel type | VA |
| Pixel pitch | 0.232 x 0.232 mm |
| Response time | 1 ms |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Screen shape | Curved |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, horizontal | 797.22 mm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1586602/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | F |
| EPREL Registration Number | 1586602 |
| EPREL Version Number | 7 |
| Adjustable height (max) | 130 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range | -10 - 10 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20 ° |
| VESA mounting | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Certification | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium Pro |
| Country of origin | China |
| Motion blur reduction | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Cables included | AC/DisplayPort/HDMI/USB Type-A to USB Type-B |
| Quick start guide | Yes |
| Stand included | Yes |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 495 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 11300 g |
| Package width | 915 mm |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AC (power) in | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 27 W |
| Model name | VG34VQL3A |
| Unit Calculated Volume | 0.09012 cubm |
| Product Net Weight | 8.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 9.8 kg |
| Summary | ASUS TUF Gaming VG34VQL3A. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black |
| Category Code | LC3 |
| CnCode | 85285291 |
| Unit Box Height | 0.5 |
| Unit Box Length | 1.03 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Depth (without stand) | 111 mm |
| Height (with stand) | 541 mm |
| Height (without stand) | 364 mm |
| Weight (with stand) | 8100 g |
| Weight (without stand) | 5800 g |
| Width (with stand) | 808 mm |
| Width (without stand) | 808 mm |
ASUS 34" UltraWide Quad HD monitorius – tai tikras technologijų šedevras, sukurtas tiems, kurie siekia daugiau erdvės, aiškumo ir tikroviškumo vaizdui. Šis itin platus 34 colių monitorius su 3440 x 1440 taškų raiška pakeis Jūsų darbo, žaidimų ar pramogų patirtį. Jis siūlo neįtikėtiną detalizaciją ir platesnį regos lauką, todėl galėsite įsitraukti į veiklą be jokių trukdžių.
Monitorius pasižymi neįtikėtinu vaizdo aiškumu ir spalvų tikslumu – puikiai tinka tiek kūrybinių projektų realizavimui, tiek žaidimų entuziastams. Jo elegantiškas dizainas puikiai dera bet kuriame interjere, o ergonomiškas reguliavimas leidžia individualiai nustatyti patogiausią padėtį.
ASUS 34" UltraWide Quad HD ne tik praturtins Jūsų vizualinę patirtį, bet ir pavers darbą monitoriuje malonia veikla, užtikrindamas ilgas valandas be nuovargio. Šis monitorius – tai ne tik aukštos technologijos, bet ir patikimas palydovas kasdieniam naudojimui.
Pagrindiniai privalumai
1. Itin platus 34 colių
2. 3440 x 1440 raiška
3. Kreivinis ekranas
4. VA ekrano tipas
5. 21:9 formato santykis
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







