POWER BANK USB 10000MAH 22.5W/WHITE FHOW0 VENTION
EAN:
Kaina:
13,98 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Design
Built-in display Yes
Charger compatibility Headphones/Headset,Mobile phone/Smartphone,Smartwatch,Tablet
Display type LED
Housing material ABS,Polycarbonate (PC)
Number of simultaneously connected devices (max) 3
Product colour White
Shape Rectangle
Packaging content
Cables included USB Type-C
Packaging data
Package type Hanging box
Performance
Battery capacity 10000 mAh
Battery capacity 37 Wh
Battery voltage 3.7 V
Built-in radio No
Charging source USB
Fast charging Yes
USB Power Delivery up to 20 W
Ports & interfaces
Input interface Micro-USB + USB Type-C
Lightning connector Yes
Micro-USB connectors quantity 1
USB Type-A output ports 1
USB Type-C connector Yes
USB Type-C ports quantity 1
Power
Input current 2 A
Input voltage 5 - 9 V
Output current 3 A
Output voltage 5 V
Port 1 output power 22.5 W
Port 2 output power 10 W
Port 3 output power 20 W
Total output power 22.5 W
Specification
Summary Vention FHOW0. Battery capacity: 10000 mAh, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W, Output current: 3 A. Product colour: White
Category Code POB
Unit Box Height 0.2
Unit Box Length 0.03
Unit Box Width 0.09
Model FHOW0
Units per Shipping Box 1
Unit Calculated Volume 0.00054 cubm
Product Net Weight 0.27 kg
Unit Calculated Weight 0.31 kg
Weight & dimensions
Cable length 0.3 m
Depth 18.7 mm
Height 149.2 mm
Width 69.2 mm