POWER BANK USB 20000MAH 22.5W/BLACK FHPB0 VENTION
EAN:
Kaina:
19,21 Eur
Yra LV sandelyje
1-2 d.d.
Greitas pristatymas
40+
šalių išsiųsta prekių
14 metų
IT rinkoje
2000+
Verslo klientų
Design
Built-in display Yes
Charger compatibility Universal
Display type LED
Number of simultaneously connected devices (max) 3
Product colour Black
Shape Rectangle
Packaging content
Cables included USB Type-A to USB Type-C
Quantity per pack 1 pc(s)
Performance
Battery capacity 20000 mAh
Battery capacity 74 Wh
Battery voltage 3.7 V
Built-in radio No
Charging source USB
Fast charging Yes
Wireless charging No
Ports & interfaces
Input interface USB Type-C
Micro-USB connector Yes
Micro-USB connectors quantity 1
USB Type-A connector Yes
USB Type-A output ports 2
USB Type-C connector Yes
USB Type-C ports quantity 1
Power
Port 1 output current 3 A
Port 2 output current 3 A
Port 3 output current 2 A
Port 4 output current 2.4 A
Power protection features Over current/Over voltage/Overdischarge/Short circuit
Total output power 22.5 W
Specification
Units per Shipping Box 30
Unit Calculated Volume 0.0009024 cubm
Product Net Weight 0.4 kg
Unit Calculated Weight 0.5 kg
Summary Vention FHPB0. Battery capacity: 20000 mAh, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 2, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W. Product colour: Black
Category Code POB
Unit Box Height 0.04
Unit Box Length 0.2
Unit Box Width 0.09
Weight & dimensions
Depth 32 mm
Height 69.2 mm
Width 149.2 mm