| Kilmės šalis | Kinija, Vietnamas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, Žydras, Rausvai raudona, Geltona |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Sertifikavimas | CISPR32:2012 & CISPR32:2015 /EN55032:2012 & EN55032:2015+AC:2016 - Class B; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 55024:2010+A1:2015; FCC Title 47 CFR, Part 15 Class B/ICES-003, Issue 6 |
| Pakuotės plotis | 498 mm |
| Pakuotės gylis | 398 mm |
| Pakuotės aukštis | 532 mm |
| Paketo svoris | 21,5 kg |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80% |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95% |
| HP segmentas | Smulkus ir vidutinis verslas |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Pridėti kabeliai | AC, Telefonas |
| Paletės matmenys | 1199,9 x 1000 x 2277,9 mm (47.2 x 39.4 x 89.7") |
| AC įėjimo įtampa | 110 - 240 V |
| Platformos svoris (imp. vnt.) | 538,7 kg (1187.6 lbs) |
| Veikos ciklas (maksimalus) | 40000 lapai per mėnesį |
| Spausdinimas | Spalvotas spausdinimas |
| Spausdinimo greitis (juoda, normalios kokybės, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Spausdinimo iš abiejų pusių režimai | Automatinis |
| Trukmė iki pirmo lapo (juodai, normali kokybė) | 10,6 s |
| Kopijavimas | Spalvotas kopijavimas |
| Maksimali kopijavimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 21 cpm |
| Didžiausias kopijų skaičius | 99 kopijos |
| Skenavimas | Spalvotas skenavimas |
| Abipusis skanavimas | Ne |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 DPI |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, PNG, RAW, TIFF, JPG |
| Palaikomi dokumentų formatai | |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Siuntimas faksu | Spalvoto fakso siuntimas |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Veikimo ciklas (rekomenduojama) | 150 - 2500 lapai per mėnesį |
| Didžiausias ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| ISO A-serijos dydžiai (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serijos dydžiai (B0...B9) | B5 |
| Ne ISO spausdinimo medijos dydžiai | Legal, Letter, Executive, Oficio, 16K |
| Vokų dydžiai | 10, Monarch, C5, B5, DL |
| Tiesioginis spausdinimas | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| Mobiliosios spausdinimo technologijos | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Ekrano įstrižainė | 6,86 cm (2.7") |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 0,8 W |
| Energy Star tipiškas elektros energijos suvartojimas (TEC) | 0,251 kWh/savaitė |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Puslapio aprašymo kalbos | PCL 5c, PCL 6, PostScript 3, URF, PWG, PCLmS, PCLm, PDF |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,05 W |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 MB |
| Abipusis spauzdinimas | Taip |
| Spausdinimo greitis (spalvotai, normalios kokybės, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Trukmė iki pirmo lapo (spalvota, normali kokybė) | 12,3 s |
| Dvipusis kopijavimas | Taip |
| Nuskaitymo technologija | CIS |
| Galios suvartojimas (parengties režimas) | 7,8 W |
| Kasetė(s) pridedamos | Taip |
| Bendra įvesties talpa | 250 lapai |
| Bendra išvesties talpa | 100 lapai |
| Popieriaus dėklo tipai | Storas popierius, Vokai, Kietas popierius, Šiurkštus popierius, Firminiai blankai, Popierius firminiams blankams, Nuotraukų popierius, Paprastas popierius, Popierius kortelėms, Skaidrės, Etiketės, Perdirbtas popierius, Blizgus popierius |
| Kopijavimo greitis (normali kokybė, spalvotai, A4) | 21 cpm |
| Bendras įvesties dėklų skaičius | 2 |
| Maksimalus įvesties dėklų skaičius | 2 |
| Spalvoto spausdinimo rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Foto popieriaus išmatavimai (imperiniai) | 4x6,5x8" |
| Fotopopieriaus dydžiai | 10x15 cm |
| Spausdinimo greitis (juodai, eskizinė kokybė, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Maksimalus nuskaitymo plotas | 215,9 x 297 mm |
| Viskas viename įvairių užduočių atlikimas | Taip |
| Spausdinimo skiriamoji geba, juoda spalva | 600 x 600 DPI |
| Automatinis perrinkimas | Taip |
| Fakso persiuntimas | Taip |
| Fakso atidėtas siuntimas | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Maksimalus spauzdinimo dydis | 206 x 346 mm |
| Apdorojimo iš abiejų pusių funkcijos | Spausdinti, Kopija |
| HP dinaminė apsauga | Taip |
| Sudėtyje nėra | Gyvsidabris |
| Padėklo bendrasis svoris | 538,7 g |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 6 vnt |
| Produkto spalva | Balta |
| Plotis | 420 mm |
| Ilgis | 421,7 mm |
| Aukštis | 334,1 mm |
| Svoris | 18,7 kg |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 24 vnt |
| Maksimali rezoliucija | 600 x 600 DPI |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 32,5 °C |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84433100 |
| Kopijuoklio išdidinimas | 25 - 400% |
| Nuskaityti į | Elektroninį paštą, Faksas, Programinė įranga, TWAIN, WIA |
| Įvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Individualizuotos lapo plotis | 76 - 216 mm |
| Individualizuotos žiniasklaidos ilgis | 127 - 356 mm |
| Popieriaus dėklo svoris | 60 - 200 g/m² |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SNMPv3, HTTPS, SSL/TLS |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Linux |
| Laikas iki pirmos kopijos (spalvota, normalus) | 14,1 s |
| Maksimali įėjimo talpa | 251 lapai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| ID kortelės kopijavimo funkcija | Taip |
| Fakso raiška (juoda ir balta) | 300 x 300 DPI |
| Fakso perdavimo greitis | 3 sek/lapas |
| Modemo greitis | 33,6 Kbit/ai |
| Fakso atmintis | 1300 puslapiai |
| Greitas rinkimas | Taip |
| 1 popieriaus dėklo įvesties talpa | 1 lapai |
| 2 popieriaus dėklo įvesties talpa | 20 lapai |
| Automatinis dokumentų tiektuvas (en. ADF) | Taip |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 50 lapai |
| Garso slėgio lygis (spausdinimas) | 50 dB |
| Abipusės spaudos greitis (juodai, normali kokybė, A4/US Letter) | 12 ppm |
| Dvipusis spausdinimo greitis (spalvota, normali kokybė, A4/US Letter) | 12 ppm |
| Automatinio priderinimo funkcija | Taip |
| Skanavimo greitis (spalvota) | 22 ppm |
| Skenavimo greitis (juodas rašalas) | 26 ppm |
| Didžiausia išėjimo apimtis | 100 lapai |
| Skaitmeninis siuntimas | Taip |
| Optinio skaitymo raiška (ADF) | 300 x 300 DPI |
| Garso galios lygis (spausdinimas) | 6,4 dB |
| Vidutinis energijos suvartojimas spauzdinimo metu | 361 W |
| Saugus spausdinimas | Taip |
| Laikas iki pirmos kopijos (juodas, normalus) | 11,4 s |
| Skanavimo tvarkyklės | WIA, TWAIN |
| Galios suvartojimas (vidutinė darbinė reikšmė) | 361 W |
| ISO C-serijų dydžiai (C0...C9) | C5 |
| Wi-Fi Direct | Taip |
| Maksimali skanavimo rezoliucija | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdintuvo šriftai | Scalable, TrueType |
| JIS B-series dydžiai (B0...B9) | B5, B6 |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,05 W |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Automatinis mažinimas | Taip |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Garso slėgio lygis (skenavimas) | 42 dB |
| HP automatinis įjungimas / išjungimas | Taip |
| Rekomenduojami sistemos reikalavimai | Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer. Windows Vista®: (32-bit), 2 GB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8. Windows® XP SP3 or higher (32-bit only): any Intel® Pentium® II, Celeron® or 233 MHz compatible processor, 850 MB available hard disk space, CD-ROM/DVD drive or Internet connection, USB port, Internet Explorer 8. Windows Server support is provided via the command line installer and supports Win Server 2008 R2 and higher. |
| Vartotojų skaičius | 5 vartotojas(ai) |
| Rekomenduojama dregmės riba veikiant | 30 - 70% |
| Akustinis slėgio išmetimas (pasiruošęs) | 26 dB |
| Akustinis slėgio išmetimo stebėtojas (pasiruošęs) | 16 dB |
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.









