| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | Fast IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 310 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24.5 col. |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100x100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Net weight | 4.90 kg |
| Producer | Asus |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Earphone Jack |
| Matmenys su stovu | 55.9 x 52.8 x 20.8 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF Gaming VG259QMRL5A |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Atraskite neįtikėtiną žaidimų patirtį su Asus TUF Gaming VG259QMRL5A monitoriumi, kuris pasižymi 24.5 colių ekranu, užtikrinančiu sklandų ir įtraukiantį vaizdą. Šis monitorius idealiai tinka tiek profesionaliems žaidėjams, tiek mėgėjams, norintiems pasinerti į aukščiausios kokybės nuotykius. ASUS TUF Gaming serija, garsėjanti savo patvarumu, užtikrina patikimą ir ilgalaikį naudojimą, todėl galite būti ramūs, kad jūsų investicija bus verta. Nesuklyskite – šis monitorius sukurtas tam, kad žaidimai atgytų su puikia spalvų kokybe ir detalumu, tokiu būdu suteikdamas jums pranašumą kiekviename žaidimo etape.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekrano dydis: 24.5 coliai
2. Skiriamoji geba: 1920x1080
3. Atkūrimo dažnis: 310 Hz
4. Atsako laikas: 1 ms
5. Aukščio reguliavimas: Taip
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.







