| Gaminio spalva | Black |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 19 col. |
| Proporcija | 5:4 |
| Ekrano technologija | IPS |
| HD tipas | HD |
| Ekranas | LED, 1280 x 1024 pikseliai |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 4 Million: 1 |
| Ekrano forma | Flat |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1000:1 |
| Palaikomos grafikos raiškos | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Skydelio tipas | IPS |
| Savosios proporcijos | 5:4 |
| Pikselio atstumas | 0.293 x 0.293 mm |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Spavų gama | 84 % |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Trimatis vaizdas | No |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Įvesties srovė | 1.5 A |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100 - 240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 38 W |
| Energijos suvartojimas (išjungta) | 0.3 W |
| Energijos suvartojimas (vidutiniškai) | 14 W |
| Posvyrio kampas | -5/21 ° |
| Pasukimo kampas | 90 ° |
| Pasukimo kampo ribos | 45/45 ° |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Integruota kamera | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Kabeliai pridėti | Power cable, 1 x DP Cable, 1 x VGA Cable, 1 x USB 3.0 upstream cable (enables the USB port on the monitor) |
| Rankinis | Yes |
| Rankinis nuotolinis valdymas | No |
| Greito pradėjimo vadovas | Yes |
| Staliukas-stovas | Yes |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB Type-A atsiuntimo srauto prievadų skaičius | 2 |
| USB šakotuvo versija | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Įmontuotas USB šakotuvas | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Anti-glare |
| Pramonės atitikties standartai | TCO |
| „Energy Star“ sertifikatas | Yes |
| Svoris | 5.13 g |
| Plotis | 40.6 cm |
| Aukštis | 36.8 cm |
| Gylis | 18 cm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Tipas | Display |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P1917S |
| Gamintojo prekės serija | Professional |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Producer | Dell |
| SALE OUT. | Y, Y |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Įdiegtas klientinis kompiuteris (Thin client) | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
Dell Professional P1917S – tai patikimas pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės vaizdo ir darbo patogumo. Šis monitorius pasižymi ryškiu ir tiksliu spalvų atkūrimu, dėl kurio jūsų darbo projektai, dokumentai ar interneto svetainės atrodys gyvybingai ir detaliai. Ergonomiškas dizainas leidžia lengvai reguliuoti ekrano aukštį, pasvirimą ir kampą, užtikrinant maksimalų komfortą ilgesnių darbo valandų metu. Monitoriaus jungtys leidžia lengvai prisijungti įvairius prietaisus, suteikiant daugiau lankstumo jūsų darbo vietai. Tai puikus pasirinkimas kūrybiškumui ir produktyvumui užtikrinti profesionalioje aplinkoje.
Pagrindiniai privalumai
1. LED ekranas 1280 x 1024
2. Reguliuojamas aukštis
3. IPS technologija
4. Juoda spalva
5. Garantija 36 mėnesiai
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.








