| Audio port | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 3.0 | 3 |
| USB-C | 1 |
| Shipping Box Depth | 79.5 cm |
| Shipping Box Height | 16.5 cm |
| Shipping Box Weight | 9 kg |
| Shipping Box Width | 54.5 cm |
| Screen size | 32" |
| Monitor features | 4K |
| Panel type | VA |
| Native resolution | 3840x2160 |
| Screen form factor | 16:9 |
| Refresh rate | 60Hz |
| Brightness | 350 |
| Contrast | 3000:1 |
| Dynamic contrast (DCR) | Mega Contrast |
| Response time | 5 ms |
| Viewing angle horizontal | 178 degrees |
| Viewing angle vertical | 178 degrees |
| Displayable colours | 1070 million |
| Energy efficiency class | G |
| Standby consumption | 0.5 Watts |
| Colour | Black |
| Unit Brutto Volume | 0.07149 cubm |
| Unit Net Weight | 6.9 kg |
| Unit Gross Weight | 9 kg |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 1.96353e+006 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1963526/fiches?language=EN |
| Unit Box Width | 0.545 |
| Unit Box Length | 0.795 |
| Unit Box Height | 0.165 |
| Category Code | LC3 |
| Height adjustable | Yes |
| Pivot | Yes |
| Swivel | Yes |
| Tilt | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Height | 585 mm |
| Width | 713.9 mm |
| 100 mm x 100 mm | Yes |
SAMSUNG 32" 4K Panel VA – tai išskirtinis vaizdo sprendimas, kuris sujungia didelės raiškos technologiją su elegantišku dizainu. Šis 32 colių monitorius suteikia nepakartojamą spalvų ir detalių atkūrimą, kuris leis jums atrasti visai naują žiūrėjimo patirtį. 4K Ultra HD raiška užtikrina keturis kartus geresnę vaizdo kokybę nei įprasta Full HD, todėl galite mėgautis itin aiškiais ir gyvais vaizdais. Jo VA panelių technologija garantuoja platesnį matymo kampą ir puikią spalvų atkūrą, nepriklausomai nuo žiūrėjimo pozicijos. Šis monitorius yra idealus sprendimas tiek darbui, tiek pramogoms, leidžiantis pasinerti į virtualų pasaulį su maksimalia kokybe. Suteikite savo erdvei inovatyvumo ir modernumo su Samsung – vardu, kuris yra patikimumo ir kokybės simbolis.
Pagrindiniai privalumai
1. Ekrano raiška: 3840x2160
2. Įstrižainė: 32 coliai
3. Skydelio tipas: VA
4. Spalva: Juoda
5. Reguliavimas: Aukščio reguliavimas
Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele, Urbo, Paysera, bei Apple Pay ir Google Pay.
Užsakymus atlikus iki 11:00 valandos, prekės pristatymo terminas 1 darbo diena, tam tikroms prekių grupėms taikomi kiti (ilgesni) pristatymo terminai.
Atsimėmimas galimas DPD Pickup terminaluose. Pristatymo į DPD terminalą kaina nuo 3,00 Eur;
Svarbu! Prekes gali priimti/ atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.
Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
Įsigiję prekių internetu, turite teisę per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami apie tai el. paštu: shop@mdpcloud.lt arba raštu, siunčiant registruotą laišką adresu: Kareivių g. 11B, LT-09109, Vilnius.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį mums per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista nauja arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomi su logistika susijusias išlaidas – pristatymo ir užnešimo kaštus padengia klientas.






